Centrum Wspomagania Rozwoju HANDLE POINT powstało z myślą o dzieciach i młodzieży, u których rozwój przebiega nierównomiernie, bądź też odbiega od prawidłowości w sferze rozwoju motorycznego, emocjonalnego, społecznego, procesów poznawczych czy osobowości.

Wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów przeprowadza wnikliwą diagnozę oraz analizę zachowań dziecka dążąc do zrozumienia jego potrzeb, a następnie w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny przygotowuje indywidualny program terapii. Zwykle w taki proces leczenia, którym objęte jest niepełnosprawne dziecko, zaangażowani są również rodzice oraz osoby z najbliższego otoczenia, którym pomagamy zrozumieć zachowania oraz potrzeby ich pociechy. Uczymy ich współgrania ze swoim dzieckiem na co dzień oraz staramy się ukierunkować ich dalsze działania na jego prawidłowy rozwój.

Pomagamy przede wszystkim najmłodszym, ale nie zapominamy też o osobach dorosłych, które na skutek przebytych urazów bądź chorób potrzebują profesjonalnej rehabilitacji.

.

fb

Telefonicznie: 793-233-282

E-mail: kontakt@handlepoint.pl

Formularz kontaktowy:

Odpowiemy do 24 godzin.

fb